Akıllı Ev Sistemleri

KONFORLU YAŞAM TEKNOLOJİLERİ

EV / VİLLA / OFİS / YAT | "YAŞAM NEREDEYSE ORADA"

Tadilat gerektirmeyen bir kurulum sistemi sunması sayesinde, yüzlerce metre kablo çekilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Minyatür modüllerimiz herhangi bir buata, aydınlatma veya panjur düğmesinin yuvasına yerleştirilebilir ve tüm elektriksel sistemlerle uyumludur. Ayrıca kullandığımız sensör modülleri pille çalışıp, ortalama 2 yıl pil ömrüne sahiptir. Cihazlarınızdan sensörlerin pil seviyesini görebilir, sensörlerin pili azaldığında yada ulaşılamadığında anında bildirim alırsınız.

AYDINLATMALAR KONTROL ALTINDA

LED ve florasan lambaları ve eski tip elektrik sistemlerindeki (aydınlatma düğmelerinde nötr hattının bulunmadığı) aydınlatmaları kontrol edebilen piyasadaki tek sistemdir.

AKILLI EVDE ESNEKLİK VE TAŞINABİLİRLİK

Fibaro cihazları bina altyapısına kalıcı olarak bağlanmaz. Evinizi yeniden dekore etmek, iç dizaynı yeniden şekillendirmek isterseniz sorun yok, sadece gerekli modülleri çıkartın ve yeni yerlerine takın.

GÜVENİLİR MESH AĞ YAPISI

Mesh ağ yapısı, yeri değiştirilen modülün yeni yerini sistemde güncelleyecek ve diğer bileşenlerle birlikte çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.

DÜNYA MARKALARIYLA ENTEGRE ÇALIŞIR

FİBARO Akıllı Ev Sistemleri, Siri, Amazon Echo, Alexa, Google Homekit, Samsung, Sonos gibi dünya elektronik devleri ve yapay zeka sistemleri ile entegre çalışabilmektedir.

PANO, KABLO, KIRMA DÖKME YOK

Evinizi akıllı hale getirmek için tadilata ihtiyacınız yoktur. Fibaro Akıllı Ev sistemleri, Home Center 2 ve Home Center Lite ana üniteleri üzerinden yönetilmektedir.

FİBARO'YU HERKES KULLANABİLİR

7'den 77'ye herkesin akıllı evi kullanabilmesi için Fibaronun çok farklı modülleri bulunur. Basit bir Buton, Akıllı Anahtarlık, Swipe Fotograf Çerçevesi bunlardan bazılarıdır.

Dünyanın en iyi ev/ofis otomasyon çözümü!

Tadilat gerektirmeyen bir kurulum sistemi sunmasi sayesinde, yüzlerce metre kablo çekilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Minyatür modüllerimiz herhangi bir buata, aydınlatma veya panjur düğmesinin yuvasına yerleştirilebilir ve tüm elektriksel sistemlerle uyumludur. LED ve florasan lambalari ve eski tip elektrik sistemlerindeki (aydınlatma düğmelerinde nötr hattının bulunmadığı) aydınlatmaları kontrol edebilen piyasadaki tek sistemdir.

Fibaro cihazları bina altyapısına kalıcı olarak bağlanmaz. Bu sayede, evinizi yeniden dekore etmek, duvarların yerini değistirmek, iç dizaynı yeniden şekillendirmek isterseniz sorun yok, sadece gerekli modülleri çıkartın ve yeni yerlerine takın. Mesh ağ yapısı, yeri değiştirilen modülün yeni yerini sistemde güncelleyecek ve diğer bileşenlerle birlikte çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.

Fibaro sistemi farklı cihazların durumunu izler, kontrol eder ve eğer gerekliyse oluyan olaylarla ilgili sizi bilgilendirir. Piyasada motorlu stor, panjur veya tentenin konumunu bilebilen tek sistemdir. Otomatik olarak kendini günceller. Kayıtlı ayarlarını otomatik olarak yedekler ve yedekleri uzak sunuclara gönderir. Pil ile çalışan bileşenler, pilleri değismesi gerektiğinde sizi bilgilendirir. Tatile çıktığınızda ısıtmayı açik unuttuy-sanız, Fibaro size ısıtmayı kapatmak isteyip istemediğinizi soran bir mesaj yollayabilir.

 

Akıllı Sistem
Fibaro, pazardaki cep telefonlarının büyük çoğunluğu ile ve bütün tablet bilgisayarlar ile uyumludur ve bu sayede kontrol ve iletişimde sınırsız özgürlük saglar. Fibaro ürünleri, Z-wave temelli üretim yapan yaklaşik 300 farklı üreticinin cihazları ile uyumludur.Piyasadaki tüm IP kameralarla uyumludur. Herhangi bir olay tespit edildiğinde, sistem cep telefonunuza resim veya videosunu gönderir.

Z-Wave Teklonojisi
Özel bir yazılıma ya da teknik desteğe ihtiyaç duymadan cihazlar arası bağlantıları, senaryoları ve tüm sistem zekasını herhangi bir anda herhangi bir bilgisayardan yapabileceğiniz kolay arabirime sahip tek sistemdir.

Grafik Arayüz
Fibaro sistemi mevcut alarm sistemiyle entegre çalişabilir. Bileşenler, ana üniteden bağımsız olarak da çalışabilirler. Örneğin, ana ünite arızalanmış olsa bile, sistemin bir yangın tespit etmesi durumunda, motorlu panjurlar açılır, elektrikli pencereler açılır, duman tahliye sistemi devreye sokulur. Sisteminizi dışarıdan kontrol etmek için VPN ya da statik IP adresine ihtiyaç yoktur.